Group leader výroby (38-45.000 + bonusy) (směny) Pardubice blízké okolí

Aktualizováno:

14. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Pardubice blízké okolí

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

38000 - 45000 Kč za měsíc

Značka:

PL5539

Zařazeno na pozici:

Leader Pardubice

Firma:

Personal Consult s.r.o.

Požadavky

SOU, praxe ve výrobě, manuální zručnost, zkušenosti s řízením menšího týmu lidí, dobrý zdravotní stav bez omezení, uživatelská znalost práce na PC (vyplňování docházkových listů, jednoduchá administrativa), ochota pracovat na 3 směny

Náplň práce

Zajištění plynulého provozu výroby (její přidělené části).
Zodpovědnost za práci menšího týmu lidí (6 pracovníků ve skupině), manuální práce (pomoc při přípravě výroby a její finální části).
Ve spolupráci s útvarem logistiky zajištění materiálně technických podmínek pro provoz výrobní linky - manipulace s VZV. Dodržování BOZP.

Nabízíme

Finance: 38-45.000 btto + docházkový a výkonnostní bonus (vyplácený ročně), práce ve firmě rodinného charakteru, nástup možný ihned!
Vhodné pro muže z důvodu občasné fyzické zátěže.

Kontaktní osoba:
Lucie Kloučková
Mobil: 774 58 48 28